top of page

Nejčastější otázky & odpovědi

Projekty "našim" mámám nově zadáváme přes aplikaci a s tím se pojí i nějaké změny v procesu. Na většinu otázek najdete odpovědi níže a pokud ne, neváhejte nám vaše otázky poslat na info@mumdoo.cz! Rády vám jakékoli doplňující otázky zodpovíme a případně tuto sekci FAQs rozšíříme.

 • Jak můžu zadat poptávku?
  Jsou dvě cesty, jak můžete zadat projekt, se kterým vám můžeme pomoci: Vyplněním formuláře tady na webu v sekci FIRMY E-mailem na info@mumdoo.cz, kde specifikujete o jaký projekt se jedná, z jaké jste firmy, zda máte daný rozpočet i termín vyhotovení. V co nejkratším termínu se vám ozveme, doptáme se na detaily a obratem pak začneme poptávat expertky s relevantní zkušeností.
 • Jak dlouho trvá, než se s někým kompetentním spojím?
  Snažíme se vše uvést do pohybu do 72 hodin - od přijetí poptávky do poslání prvních relevantních profilů. Když projekt nespěchá nebo je hodně specifický, po dohodě s klientem se můžeme domluvit na delší reakční době.
 • Chci si vybrat, kdo na mém projektu bude pracovat. Jde to?
  Ano! Někdy, když si to projekt žádá (například když je velmi krátký deadline), vybereme vhodnou expertku za vás a rovnou ji projekt zadáme. Většinou ale klientovi pošleme několik profilů, které se na daný projekt hodí - vy si pak vyberete, kdo má zkušenosti a kompetence, které nejlépe odpovídají vašim potřebám a představám. Před spuštěním projektu naostro pak probíhá ještě jeden nezávazný prověřovací krok - buď krátký hovor nebo pilotní zadání, abyste měli lepší představu o tom, zda si s danou expertkou sednete nejen co se zkušeností a kompetencí týče, ale i osobnostně. Zakládáme si na transparentnosti a férovosti, proto od nás nikdy nekupujete zajíce v pytli.
 • Jaká je cena?
  Nemáme ceníkové ceny, ke každému klientovi přistupujeme individuálně a tvoříme cenu na míru konkrétním požadavkům. Obecně je nejlepší, pokud máte alespoň rámcovou představu, jaký máte na váš projekt alokovaný rozpočet. My to pak komunikujeme směrem k potenciálním zájemkyním a na projekt se tak přihlásí jen ty, pro které je nabízená odměna atraktivní. Pokud nemáte daný rozpočet nebo nevíte, jak jej nastavit, nevadí. Spolu s profily konkrétních profesionálek vždy posíláme i orientační sazbu dané expertky, abychom případně rovnou vyloučily nabídky mimo vaše možnosti.
bottom of page