top of page

Iva Werbynská: Nevíte, jestli na projekt užijete člověka na plný úvazek?

Krásný den, Ivo. Pojďme na to. Kdo je vlastně Iva Werbynská?

Jsem majitelkou Obalového institutu SYBA. Zabývá se obalovou legislativou, organizujeme obalovou soutěž Obal roku, kdy vybíráme ty nejlepší obaly v Česku a na Slovensku. Pomáháme firmám s výkladem obalové legislativy, které se věnujeme na území celé Evropy. Věnujeme se také školením - bezpečnost obalů v potravinářském průmyslu, ve farmacii, apod.

S Mumdoo již nějakou dobu spolupracujete, jak vlastně začala tato spolupráce?

Na Mumdoo jsem narazila na internetu, když jsem sháněla pomoc se sociálními sítěmi. Od začátku jsem byla naší spoluprací nadšená. Domluvili jsme si call a já jsem řekla, co všechno potřebuju. A pak už to šlo ráz na ráz.

To ráda slyším, není čas ztrácet čas :) Jak byste spolupráci s Mumdoo expertkami ohodnotila?

Jsme nadšeni. Postupně zjisťujeme, s čím vším nám mohou pomoci a my se tak můžeme o to více soustředit na hlavní core našeho businessu - a to jsou právě obaly. Holky z Mumdoo už patří do našeho stabilního týmu. Celá spolupráce je akční, otevřená a je postavená na důvěře. Tak, jak to mám ráda.

Spolupracujete s více Mumdoo expertkami. O co se vám nyní naše maminky starají?

V tuto chvíli spolupracujeme hned se čtyřmi. Kristýna se stará o naše PR aktivity, Míša o marketing, Bára o správu sociálních sítí a Veronika připravuje logo pro nový projekt. Společně tak dávají dohromady ucelený obraz našeho PR a komunikují tak navenek.

To zní vážně skvěle. V čem Ivo vidíte výhodu spolupráce s Mumdoo?

Jsme jako tým operativní a když vymýšlíme nový projekt a potřebujeme k němu někoho dalšího na spolupráci, tak se prvně obrátíme na tým Mumdoo - díky tomu, jak se tým Mumďaček rozšiřuje, je stále pravděpodobnější, že nám potřebnou expertku/parťačku budou moci doporučit.

Doporučila byste Ivo spolupráci s Mumdoo i dalším firmám?

Už se tak i stalo. Kudy chodím, doporučuji.

Je to skvělá forma spolupráce. Pokud nevíte, jestli na projekt užijete člověka na plný úvazek, u Mumdoo expertek není problém mít úvazek několik hodin měsíčně. Zároveň, v našem případě bychom si určitě nemohli finančně dovolit zaměstnat na plný pracovní úvazek takové expertky, jako se kterými spolupracujeme skrze Mumdoo.


27 views0 comments

Comments


bottom of page