top of page

 Vytváříme příležitosti, aby každý, kdo si přeje pracovat při péči o děti, mohl

MUMDOO
Místo, kde si kariéra a rodičovství podávají ruce

_B1_8753.JPG

Kdo jsme?

Za MUMDOO stojí dvě mámy - Kristýna a Lucie, bývalé kolegyně z nadnárodní korporace. Když jsme se při mateřské snažily najít práci odpovídající naší specializaci a volné kapacitě, rychle jsme narazily.​ Cítily jsme, že nechceme naše znalosti z oboru nechat ležet ladem, a také jsme zjistily, že v tom rozhodně nejsme samy. 

Proto budujeme komunitu profesionálek, které jsou na tom podobně, a využíváme tak obrovského potenciálu a zkušeností, které maminky na mateřské mají.

Naše vize

S malými dětmi je mnohdy nemožné si najít čas na práci pravidelně, protože jejich potřeby a režim jsou jedna velká proměnná. Zároveň víme, že realita mateřské je často úplně jiná, než byla realita pracovního života před ní, a že spousta maminek nechce zahodit za hlavu své znalosti a zkušenosti
a věnovat 100 % času a mentální kapacity "jen" péči o dítě. Na vlastní oči jsme se mnohokrát přesvědčily, že pracující maminky jsou fantastické multitaskerky, které zvládnou z každé volné hodiny dostat úplné maximum. Proto chceme podat pomocnou ruku, aby se maminky mohly zapojit do projektů, které odpovídají jejich odbornosti, bez nutnosti dělat kompromisy a s respektem k nárokům péče o malé dítě.

Zároveň víme, že situace v mnoha firmách je napjatá na maximum - spousta práce, nedostatek času i expertizy. Prioritizace je denní chleba, pokud chceme alespoň něco stihnout dodělat. Věříme, že zejména menší a střední firmy mohou benefitovat z obrovského potenciálu, znalostí a zkušeností profesionálek na mateřské / rodičovské. Chceme vytvořit prostředí, které bude schopné efektivně, rychle a profesionálně nabídnout řešení na míru  konkrétního projektu. Díky síti zkušených expertek, ke kterým by se jinak firmy neměly jak dostat, se uvolní interní kapacita k řešení klíčových věcí, které není možné řešit externě.  

 

V MUMDOO věříme, že pokud si to přeje, každá žena na mateřské si zaslouží mít možnost se realizovat nejen jako matka, ale i jako profesionálka, expertka na danou problematiku a nadšenkyně do své práce, která byla dřív náplní každého dne. Ne každá maminka ale má to štěstí být v prostředí, které je dostatečně zabezpečené a podporující, aby si mohla dovolit pomýšlet na to, co by ji jako osobnost bavilo a naplňovalo. Proto věnujeme 8 % svého zisku na organizaci FANDI MÁMÁM, která pomáhá matkám samoživitelkám překonat nejrůznější překážky - ať už ve formě materiální podpory nebo poskytnutí odborného poradenství.

Working from Home

Pojďte s námi měnit svět profesionálek s dětmi

KONTAKTNÍ INFORMACE

Lucie Bášová

Kristýna Cejnarová

Fakturační údaje

+420 777 422 040

+420 728 561 255

Mumdoo s.r.o.

Bozděchova 758/8,
Smíchov, 150 00 Praha

IČO 17063531

bottom of page